پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072

تأمین سرمایه در گردش واردات خمیر کاغذ الیاف بلند


شرکت بارمان آژند قرن به منظور واردات، صادرات، ترخیص و حمل کالا و امور بازرگانی تاسیس گردیده است. شرکت با بهره گیری ...
تأمین سرمایه در گردش واردات خمیر کاغذ الیاف بلند

شرکت بارمان آژند قرن به منظور واردات، صادرات، ترخیص و حمل کالا و امور بازرگانی  تاسیس گردیده است. شرکت با بهره گیری از دانش روز جهت تسریع امور بازرگانی تمام تلاش خود را برعهده میگیرد.

شرکت بازرگانی بارمان آژند قرن با سال­ها سابقه درخشان در زمینه واردات، صادرات، ترخیص و حمل کالا و همچنین خدمات بازرگانی داخلی و خارجی در تمامی گمرکات کشور با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تجارت، جهت ارائه هرچه بهتر خدمات بازرگانی در خدمت شما تجار عزیز می باشد.

بازرگانی بارمان آژند قرن در تلاش است با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق تجارت در خدمت تجار و بازرگانان محترم، در زمینه اخذ ثبت سفارش، اظهار کالا و ترخیص، زمان را به حداقل ممکن نسبت به حال حاضر برساند. همچنین این بازرگانی در تلاش است با استفاده از دانش علمی خود، در زمینه تجارت، بامناسب ترین هزینه و حفظ منافع اقتصادی، کالای شما را ترخیص نماید. مهم‌ترین اصول و نیازها در واردات و صادرات، تامین خدمات ارزی بازرگانی و نیما، فرآیند خرید و تامین خارجی، آشنایی با اصول و فنون بازاریابی بین‌المللی و حمل ­و نقل بین المللی است که تمامی موارد مربوطه به این فرآیندها توسط شرکت بارمان آژند قرن انجام می‌شود.