هم‌آفرین، راهکار تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری

معرفی سامانه

پلتفرم تامین مالی جمعی هم‌آفرین یک سامانه آنلاین سرمایه‌گذاری است که با معرفی فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری، سعی دارد برترین و جذاب ترین‌ها را از نظر بازدهی و ریسک به شما پیشنهاد دهد. ویژگی منحصربه‌فرد این سامانه آنلاین، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری متناسب با سلیقه شما، مشاوره مالی حرفه‌ای بر اساس ریسک مورد نظر شما و ارائه محصولات با بازدهی شگفت‌انگیز هست. محصولات این پلتفرم شامل انواع مختلف کسب‌و‌کار‌های نو‌پا و کوچک و متوسط (SME) با باز‌دهی بالا هست. این سامانه با ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری با‌ارزش و موثر در توسعه اقتصادی کشور، طرح‌هایی را به شما معرفی خواهد کرد که می‌توانید با سرمایه‌گذاری در آن بازدهی بالایی کسب کنید.

این سامانه توسط «شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فراز ایده نو آفرین تک (فاینتک)» مدیریت می‌شود. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فراز ایده نو آفرین تک (فاینتک) در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۲ مجوز فعالیت خود را به عنوان یک شرکت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نمود. فاینتک به عنوان یکی از نهادهای مالی دارای مجوز انواع خدمات مالی شامل خدمات تامین مالی، مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری، ارزش‌گذاری سهام شرکت‌ها و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. سهامداران این مجموعه که از شناخته‌شده‌ترین صندوق‌های حوزه تجاری سازی فناوری در کشور هستند با هدف ارائه خدمات تخصصی مالی به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ، علاوه بر خدمات معمول فوق، برای اولین بار در کشور اقدام به تاسیس یک نهاد مالی تخصصی در این حوزه نموده‌اند تا هم این شرکت‌ها از ظرفیت های بازار سرمایه برای رفع نیازهای خود استفاده کنند و هم فعالان بازار بتوانند از فرصتهای سرمایه گذاری در شرکتهای دانش بنیان بهرمند‌ شوند.

تیم خلاق هم‌آفرین

پلتفرم تامین مالی جمعی هم‌آفرین تیمی متشکل از افراد خبره در حوزه‌های خدمات مالی و سرمایه‌گذاری جسورانه است که بر اساس نیازهای روز بازار گرد‌هم آمدند تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود بازار را به آسان‌ترین و در‌دسترس‌ترین روش ممکن در اختیار عموم افراد جامعه قرار دهد.

تیم فناوری‌اطلاعات و فنی

ایجاد ساختاری نظام‌مند و کارا برای عملکرد درست پلتفرم

IT (at) HAMAFARIN.IR

تیم کسب‌و‌کار و بازاریابی

ارزیابی مدل‌های کسب‌و‌کار و تعیین ساختار بازاریابی

BUSINESS (at) HAMAFARIN.IR

تیم مالی و سرمایه‌گذاری

ارزیابی وضعیت مالی و اقتصادی و بازدهی طرح‌ها

FINANCE (at) HAMAFARIN.IR