پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،آذر انرژِی تبریز،نفت،گاز،سکو،پالایشگاه،استاندارد،فنی،مهندسی،پتروشیمی،پیمانکاری
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،آذر انرژِی تبریز،نفت،گاز،سکو،پالایشگاه،استاندارد،فنی،مهندسی،پتروشیمی،پیمانکاری
مبلغ هدف (تومان) 8,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 8,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 8,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 8,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

34%

پیش بینی سود

34%

علاقه مندان طرح

375 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : آذر انرژی تبریز آذر انرژی تبریز
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش تولید و فروش راشینگ رینگ

شرکت آذر انرژی تبریز به منظور طراحی و ساخت تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است.این شرکت با بهره گیری از پرسنل و متخصصین مجرب، ماشین آلات مدرن و مخصوص خدمات مفیدی را به صنعت کشور از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاهها و... عرضه نموده است

هدف اصلی این شرکت تولید محصولات با کیفیت بالا، مطابق با استانداردهای بین المللی و قیمت رقابتی همراه با بهبود مستمر در کیفیت محصول بمنظور جلب رضایت و خواست مشتریان می باشد.

شرکت آذر انرژی تبریز قصد دارد با تامین مالی از طریق سکوی هم آفرین اقدام به تولید مواد اولیه پتروشیمی و امور پیمانکاری مربوط به تاسیسات سرچاهی و خطوط لوله جریانی، کارخانههای گاز و گاز مایع و تزریق گاز و آب، مخازن ذخیره نفتی، خطوط انتقال نفت و گاز، تلمبه خانههای نفت و ایستگاههای تقویت فشار گاز، سازههای دریایی نفت و گاز، طراحی، مهندسی، تهیه و تولید تجهیزات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ایجاد کارگاههای اقماری و ایجاد شعب در شهرستانهاو اخذ نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی، انجام کلیه امور مربوط به فعالیتهای    بازرگانی از جمله واردات و صادرات کالای مجاز، انجام خدمات مشاورهای اقتصادی، فنی، مهندسی و مدیریتی نماید.

شرکت آذر انرژِ تبریز سابقه همکاری با شرکت های پتروشیمی بورسی نظیر زاگرس، پارس، بوعلی،مارون، شازند و... را درزومه خود دارد.

شرکت آذر انرژی تبریز به منظور طراحی و ساخت تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است.این شرکت با بهره گیری از پرسنل و متخصصین مجرب، ماشین آلات مدرن و مخصوص خدمات مفیدی را به صنعت کشور از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاهها و... عرضه نموده است.

تداوم این فعالیتها  زمینه ساز کسب مهارت طراحی و ساخت اینترنالها بوده به طوریکه این شرکت توانسته است TRAY های پالایشگاههای فجر جم را در رقابت با شرکت های خارجی در سال 1375 وVacuum   Revamping Tower151  پالایشگاه نفت تهران را در سال 1377  -  که البته طراحی و نظارت آن بعهده Sulzer  و Shop Drawing و ساخت آنها بعهده این شرکت بوده است – Pall Ring  و کلیه اینترنالهای برجهای واحد اتیلن گلیکول پتروشیمی اراک در سال 1378 و کلیه سینی های فاز 2 پالایش گاز شهید هاشمی نژاد را در سال 1379 و نیاز های پالایش نفت کرمانشاه  مربوط به پروژه پنتان را در سال 80-81 و نیاز های پالایش نفت بندر عباس در سال 1381 و پالایش نفت اصفهان را در سال 1382 و کلیه اینترنالهای پروژه پنتان تبریز را در سال 1383 با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان ممکن Overhaul ساخته و تحویل داده است که البته مورد اخیر  شامل Packing  ها و Distributor وRedistributors و Mix drum  میباشد و نیز ساخت Scallop های مربوط به پالایش نفت تبریز در سال 1383 و ساخت برج مربوط به پتروشیمی اراک در سال 1384 توسط این شرکت انجام گرفته است.

همچنین طراحی و نصب اینترنالهای آب سنگین خنداب نیز به این شرکت واگذارشده که همانند موارد پیشین در کمترین زمان و برترین کیفیت به انجام رسید که دریافت لوح های تقدیر متعدد از این پالایشگاها مؤید این مطلب است وحاصل آن جلب اعتماد صنایع داخلی  به این شرکت بوده و در نهایت منجر به ابداع و نوآوری گردیده است.    

این شرکت موفق گردیده است با تلاش و مشارکت کلیه کارکنان خود سیستم مدیریت کیفیت را پیاده سازی نموده و در سال 1388 مؤفق به کسب گواهینامه بین المللی Iso - 9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت از مؤسسه بین المللی TUV NORD آلمان شود.

هدف اصلی این شرکت تولید محصولات با کیفیت بالا، مطابق با استانداردهای بین المللی و قیمت رقابتی همراه با بهبود مستمر در کیفیت محصول بمنظور جلب رضایت و خواست مشتریان می باشد.

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش تولید و فروش راشینگ رینگ
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش تولید و فروش راشینگ رینگ
 • نماد طرح: همآفرآذر
 • سرمایه مورد نیاز: 8,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 34% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 400,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی ایران با شماره ضمانت نامه: 0450102664231403 و شناسه ملی: 14007219634 (استعلام اعتبار ضمانت‌نامه در سامانه سپام) و چک شرکت
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح:  20.000.000.000ریال(دو میلیارد تومان)
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید.
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1402/09/03 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • سود مرحله اول طرح در تاریخ 1402/10/04 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله دوم طرح در تاریخ 1402/11/07 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله سوم طرح در تاریخ 1402/12/05 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله چهارم طرح در تاریخ 1403/01/05 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.