پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،ریخته گری،فولاد،آلیاژ،مس،قطعات،متالورژِی،مدل سازی،شکوفا، برنامه تلویزیونی، مسابقه، مسابقه شکوفا،صندوق نوآوری، صندوق شکوفایی، برنده مسابقه شکوفا،برنده شکوفا،برنده
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،ریخته گری،فولاد،آلیاژ،مس،قطعات،متالورژِی،مدل سازی،شکوفا، برنامه تلویزیونی، مسابقه، مسابقه شکوفا،صندوق نوآوری، صندوق شکوفایی، برنده مسابقه شکوفا،برنده شکوفا،برنده
مبلغ هدف (تومان) 10,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 10,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 10,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 10,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

40%

پیش بینی سود

40%

علاقه مندان طرح

629 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : دانش پرتو نقش جهان دانش پرتو نقش جهان
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت تولید لاندرهای مسی انتقال سرباره کوره فلش

شرکت دانش پرتو نقش جهان جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت تولید لاندرهای مسی انتقال سرباره کوره فلش، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی هم آفرین نموده است. 
این طرح  12 ماهه می باشد و محصول به سفارش سرمایه‌گذار به قیمت توافقی و قطعی مطابق قرارداد تولید و به وکالت از سرمایه‌گذار ، در بازار به فروش می رسد. شرکت دانش پرتو نقش جهان اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 100 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 40 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود.
متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست 1 قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی تحت حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و 1 فقره چک، جهت ضمانت اصل و سود متعهد شده، به عامل ارائه نموده است. جزییات این وثایق در قرارداد سرمایه گذار و متقاضی منعکس گردیده است.

شرکت دانش پرتو نقش جهان با سابقه نزدیک به 21 سال فعالیت خود را با موضوع تولید قطعات صنعتی در دوشاخه ریخته گری فلزات پایه مس و ماشینکاری حرفه ای قطعات صنعتی ادامه می دهد.می توان گفت این مجموعه جزء محدود مجموعه هایی است که در ساخت قطعات خود در زمینه تحقیق ، توسعه ، گارانتی قطعات و بهینه کردن جریان ساخت و با استقرار استاندارد ایزو 2008-9001 در زمینه مدیریت کیفیت و ایزو 17028 قدمهای بزرگی برداشته و همواره به بالا رفتن کیفیت و عمر قطعات بها می دهد. این شرکت با بهره گیری از دستگاههایی همچون (تراش ، فرز CNC و منوال، ،جوش ؛ تجهیزات ریخته گری (با ظرفیت تولید 6 تن در ساعت) و آزمایشگاه کوانتومتری و......) و همچنین داشتن نیروهای متعهد و کارآمد توانسته است کیفیت را که از جمله اهداف هر مجموعه ای می باشد تا حد امکان عملی سازد. البته به این نکته مهم واقفیم که کیفیت مسابقه ای است که انتها ندارد.

درطی سالها ، این مجموعه با شرکتهای بزرگی چون شرکت فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، شرکت سیمان فارس، شرکت فولاد خوزستان، شرکت سیمان یاسوج و شرکت پتروشیمی رجال، مس سرچشمه، مس شهید باهنر، فولاد هرمزگان و.... همکاری داشته و دارد.

ساخت قطعات مهم برای اولین بار در کشور مثل KT COOLING و OXYGEN LANCE و LAUNDER و SLAGGING PANEL با ابعاد مختلف مربوط به ناحیه فولاد سازی شرکت فولاد مبارکه و مس سرچشمه با دقت و کیفیت بسیار بالا مهر تاییدی بر تواناییهای این شرکت می باشد. با تکیه بر دانش وتخصص وامکانات دراین شرکت و با سرلوحه قرار دادن کیفیت و رضایت مشتری امید است بتوانیم در توسعه صنعت میهن عزیزمان نقشی هرچند اندک داشته باشیم.

شرکت دانش پرتونقش جهان(حوزه های فعالیت)

 • ساخت قطعات سنگین مسی و آلیاژهای ٱن کاربردی در صنایع فولاد، نفت، گاز ، پتروشیمی و صنایع مس
 •  تدوین دانش فنی و بومی سازی قطعات استراتژیک مسی و آلیاژهای آن
 • ساخت قطعات ریخته گری فلزات رنگین
 • ساخت یاتاقان های بابیتی و بابیت ریزی قطعات
 • ساخت قطعات ریخته گری گریز از مرکز
 • ساخت انواع پمپ ها ،دفیوزر ها ، چک ولو ها و ایمپلر ها
 • ساخت قطعات ریخته گری فولاد های معمولی و چدن
 • ساخت قطعات ماشین کاری سبک و متوسط و سنگین
 • ساخت انواع غلطک های سبک و سنگین
 • ساخت قطعات فلزی(مونتاژ کاری)
 • ساخت کوپلینگ های خاص و معمولی

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت تولید لاندرهای مسی انتقال سرباره کوره فلش
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت تولید لاندرهای مسی انتقال سرباره کوره فلش
 • نماد طرح: همآفرمسی
 • سرمایه مورد نیاز: 10,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 40% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 500,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1402/10/10 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • سود مرحله اول طرح در تاریخ 1402/11/12 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله دوم طرح در تاریخ 1402/12/13 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله سوم طرح در تاریخ 1403/01/14 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.