پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،آذر،انرژی،،تبریز،نفت،گاز،میدان،پتروشیمی،صنعت،استخراج،اتیلن،گلیکول،اراک،بندر،عباس،سینی،هاشمی،نژاد،پالایش
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،آذر،انرژی،،تبریز،نفت،گاز،میدان،پتروشیمی،صنعت،استخراج،اتیلن،گلیکول،اراک،بندر،عباس،سینی،هاشمی،نژاد،پالایش
مبلغ هدف (تومان) 9,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 9,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 9,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 9,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

40%

پیش بینی سود

40%

علاقه مندان طرح

356 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : آذر انرژی تبریز آذر انرژی تبریز
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش جهت تولید و فروش سوپر راشینگ رینگ

شرکت آذر انرژی تبریز جهت طرح تامین سرمایه در گردش جهت تولید و فروش سوپر راشینگ رینگ، اقدام به انجام تامین مالی طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 90 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 40 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح  12 ماهه می باشد و محصول به سفارش سرمایه‌گذار به قیمت توافقی و قطعی مطابق قرارداد تولید و به وکالت از سرمایه‌گذار ، در بازار به فروش می رسد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست 1 قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی ایران و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

شرکت آذر انرژی تبریز به منظور طراحی و ساخت تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است. این شرکت با بهره گیری از پرسنل و متخصصین مجرب، ماشین آلات مدرن و مخصوص خدمات مفیدی را به صنعت کشور از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاهها و... عرضه نموده است.

تداوم این فعالیتها  زمینه ساز کسب مهارت طراحی و ساخت اینترنالها بوده به طوریکه این شرکت توانسته است TRAY های پالایشگاههای فجر جم را در رقابت با شرکت های خارجی در سال 1375 وVacuum   Revamping Tower151  پالایشگاه نفت تهران را در سال 1377  -  که البته طراحی و نظارت آن بعهده Sulzer  و Shop Drawing و ساخت آنها بعهده این شرکت بوده است – Pall Ring  و کلیه اینترنالهای برجهای واحد اتیلن گلیکول پتروشیمی اراک در سال 1378 و کلیه سینی های فاز 2 پالایش گاز شهید هاشمی نژاد را در سال 1379 و نیاز های پالایش نفت کرمانشاه  مربوط به پروژه پنتان را در سال 80-81 و نیاز های پالایش نفت بندر عباس در سال 1381 و پالایش نفت اصفهان را در سال 1382 و کلیه اینترنالهای پروژه پنتان تبریز را در سال 1383 با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان ممکن Overhaul ساخته و تحویل داده است که البته مورد اخیر  شامل Packing  ها و Distributor وRedistributors و Mix drum  میباشد و نیز ساخت Scallop های مربوط به پالایش نفت تبریز در سال 1383 و ساخت برج مربوط به پتروشیمی اراک در سال 1384 توسط این شرکت انجام گرفته است.  

این شرکت موفق گردیده است با تلاش و مشارکت کلیه کارکنان خود سیستم مدیریت کیفیت را پیاده سازی نموده و در سال 1388 مؤفق به کسب گواهینامه بین المللی Iso - 9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت از مؤسسه بین المللی TUV NORD آلمان شود.

هدف اصلی این شرکت تولید محصولات با کیفیت بالا، مطابق با استانداردهای بین المللی و قیمت رقابتی همراه با بهبود مستمر در کیفیت محصول بمنظور جلب رضایت و خواست مشتریان می باشد.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش جهت تولید و فروش سوپر راشینگ رینگ
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش جهت تولید و فروش سوپر راشینگ رینگ
 • نماد طرح: همآفرراش
 • سرمایه مورد نیاز: 9,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 40% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 450,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • پیش‌بینی‌میزان‌سود: 40%سالیانه با واریز ماهانه از انتهای ماه چهارم
 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی ایران با شماره سپام: 0450102621041092 شناسه ملی ذینفع: 14007219634 و چک شرکت
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح:  20.000.000.000 ریال(دو میلیارد تومان)
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1403/02/06 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.