پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،ابزار،آلات،دریل،مته،پیچ،فریک،بتن کن،چکش،فرز،جوش،اره،کارواش،هشت،هشتی،آفرینان،سپهر
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،ابزار،آلات،دریل،مته،پیچ،فریک،بتن کن،چکش،فرز،جوش،اره،کارواش،هشت،هشتی،آفرینان،سپهر
مبلغ هدف (تومان) 22,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 22,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 22,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 22,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

42%

پیش بینی سود

42%

علاقه مندان طرح

341 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : هشتی آفرینان سپهر هشتی آفرینان سپهر
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات و فروش ابزار آلات صنعتی برند فریک

شرکت هشتی آفرینان سپهر جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات و فروش ابزار آلات صنعتی برند فریک، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 220 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 42 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح  12 ماهه می باشد و خدمات بازرگانی این شرکت مطابق قرارداد به وکالت از سرمایه گذار ، در بازار ارائه میگردد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک تجارت و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

برند فریک یکی از اصلی ترین بازو های شرکت هشتی آفرینان سپهر است که با تکیه بر تجربه دو دهه مدیران و بنیان گذاران آن در سال 1400 با شعار فریک، کشف جهان پیچیده در قالب مجموعه گالری ابزار فریک در شهر جهانی یزد پا به عرصه رقابت با فعالان حوزه ابزار آلات صنعتی و خانگی گذاشته است.

فریک جهانی می اندیشد و منطقه ای عمل می کند!

مدیران و بنیان گذاران فریک با بیش از دو دهه تجربه با هدف شناسایی و جامه عمل پوشاندن به نیاز های اصلی کشور در حوزه ابزار اقدام به پایه گذاری برندی ایرانی با تفکری جهانی نموده اند. فریک همواره به دنبال ارائه راهکارهایی هوشمندانه و نوین برای پیچیدگی های دنیا است، بنابراین همواره در اندیشه نوآوری، نوباوری و نواندیشی است تا تکنولوژی و تجربه سنتی را در هم آمیزد و پاسخگوی نیاز متخصصین و همه کسانی باشد که ابزار، علاقه یا دلیل کارشان است.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات و فروش ابزار آلات صنعتی برند فریک
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات و فروش ابزار آلات صنعتی برند فریک
 • نماد طرح: همآفرهشت
 • سرمایه مورد نیاز: 22,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 42% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 3 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 1,100,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • پیش‌بینی‌میزان‌سود: 42% سالیانه با واریز هر سه ماه یکبار
 • وثایق اخذ شده:  ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک تجارت و چک شرکت
 • با شماره ضمانت نامه: 1820730403200600004 و کد شعبه: 20730 و شناسه ملی ذینفع: 14007219634
 • (استعلام اعتبار ضمانت‌نامه در سامانه سپام
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1403/02/31 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.