پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،اسباب بازی،جواهرات،واردات،صادرات،بین الملی،هرمس،بازرگان،گستر،ارزش،آفرینان،آسیا،عمان،عراق،روسیه،نروژ،انگلیس
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،اسباب بازی،جواهرات،واردات،صادرات،بین الملی،هرمس،بازرگان،گستر،ارزش،آفرینان،آسیا،عمان،عراق،روسیه،نروژ،انگلیس
مبلغ هدف (تومان) 15,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 15,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 15,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 15,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

40%

پیش بینی سود

40%

علاقه مندان طرح

594 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : بازرگان گستر ارزش آفرین آسیا بازرگان گستر ارزش آفرین آسیا
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات ورق قلع اندود

شرکت بازرگان گستر ارزش آفرینان آسیا جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات ورق قلع اندود، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 150 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 40 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح  12 ماهه می باشد و خدمات بازرگانی این شرکت مطابق قرارداد به وکالت از سرمایه گذار ، در بازار ارائه میگردد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست 1 قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت صندوق پژوهش و فناوری کریمه و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

شرکت بازرگان گستر ارزش آفرینان آسیا در تاریخ 1399/11/18 جهت فعالیت های بین المللی صادرات و واردات هرنوع دارو یا فراورده های بیولوژیک تاسیس و راه اندازی کارخانه دارویی، تجهیزاتی، داروخانه فعالیتهای مربوط به ترخیص، توزیع، فراورده های بیولوژیک اشتغال به تهیه، ترکیب، فروش داروها، واکسن و همچنین فعالیتهای مربوط به پخش، توزیع و فروش فراورده های دارویی و بیولوژیکی. فعالیتهای مربوط به تحقیق، تولید، ترخیص، توزیع، صادرات، واردات، مشاوره، توزیع دارو و سایر مواد و داروهای شیمیایی، گیاهی، سرم، واکسن، فراوردههای بیولوژیک، مکمل ها و نانوداروها.فراورده های آرایشی و بهداشتی مواد غذایی و کلیه اموردارویی، ارایه کلیه فعالیتهای تجاری و خدمات بازرگانی در زمینه خرید وفروش و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، گشایش اعتبارات و ال سی برای شرکت نزد بانکها، ترخیص کالا از گمرکات داخلی، اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی وحقوقی، ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج کشور، اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیه بانکهای داخلی وخارجی، شرکت در کلیه مناقصات، پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی، برگزاری و شرکت در کلیه همایشها و سمینارها و کنفرانسهای مختلف داخلی و خارجی ـ واردات انواع وسایل الکترونیکی، خرید، فروش و صادرات انواع محصولات کشاورزی و نهاده های دامی- خرید، فروش و صادرات انواع لبنیات و کنسروجات و شیلات و انواع آبزیان و گیاهان دارویی تاسیس گردید و با کشور هایی همچون عمان، روسیه، عراق، نروژ و انگلیس امور بازرگانی انجام میشود.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات ورق قلع اندود
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت واردات ورق قلع اندود
 • نماد طرح: همآفرقلع
 • سرمایه مورد نیاز: 15,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 40% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 3 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 750,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • پیش‌بینی‌میزان‌سود: 40% سالیانه با واریز هر سه ماه یکبار
 • وثایق اخذ شده:   ضمانت نامه تعهد پرداخت صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم با کد سپاص: 1084814031121604 و چک شرکت
 • (استعلام اعتبار ضمانت‌نامه در سامانه سپاص)
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1403/03/12 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.