پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی , سرمایه گذاری , کرادفاندینگ،هم آفرین , بورس , فرابورس , سهام , پول , دلار , طلا , سود , سرمایه،دونگی،کارن کراد،کاریزما،کارگزاری،آزمایش پزشکی،کراد فاندینگ،تامین سرمایه، بانک، خودرو،خرید، فروش،اقساط،فروش اقساطی،خرید اقساطی،ماشین
تامین مالی جمعی , سرمایه گذاری , کرادفاندینگ،هم آفرین , بورس , فرابورس , سهام , پول , دلار , طلا , سود , سرمایه،دونگی،کارن کراد،کاریزما،کارگزاری،آزمایش پزشکی،کراد فاندینگ،تامین سرمایه، بانک، خودرو،خرید، فروش،اقساط،فروش اقساطی،خرید اقساطی،ماشین
مبلغ هدف (تومان) 10,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 10,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 10,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 10,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

40%

پیش بینی سود

40%

علاقه مندان طرح

468 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : فنی و مهندسی مکانیک همراه آریا توسن فنی و مهندسی مکانیک همراه آریا توسن
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت ارائه خدمات کارپردازی خودرو کارکرده

شرکت فنی و مهندسی مکانیک همراه آریا توسن جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت ارائه خدمات کارپردازی خودرو کارکرده، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 100 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 40 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح  12 ماهه می باشد و خدمات این شرکت مطابق قرارداد به وکالت از سرمایه‌گذار ، در بازار ارائه میگردد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست 1 قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات و تبادل فناوری و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

در سال 1392 همراه‌مکانیک توسط جمعی از متخصصین حوزه خودرو و نخبگان دانشگاهی، شروع به کار کرد. چشم‌انداز اصلی این شرکت این بود که روزی تبدیل به کامل‌ترین مرجع خدمات خودرو در کشور شود تا هر شهروند ایرانی بتواند صفر تا صد خدمات مورد نظرش در حوزه خودرو، از مشاوره تخصصی خرید و فروش، تا خدمات خودرو در محل را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن را دریافت کند. اعتماد صمیمانه شما در این سال‌ها دلیل پیشرفت و اعتبار شرکت بوده و با تکیه بر تخصص و دانش کارشناسان مجرب همراه‌مکانیک توانسته اند این اعتبار را تحقق ببخشند.

اگر شما خریدار خودرو باشید

از لحظه ای که تصمیم به خرید خودرو می‌گیرید، نمایشگاه خودرو همراه مکانیک به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین فروش خودروهای کارشناسی شده در دسترس شما خواهد بود. شما می‌توانید با خیال راحت و با کمک مشاوران متخصصی که شما را در انتخاب مناسب‌ترین خودرو(با توجه به نیاز و بودجه) یاری می‌دهند؛ ماشین دلخواه خود را کارشناسی‌شده و با گارانتی جبران خسارت خریداری کنید.

اگر شما می‌خواهید از سلامت فنی و بدنه خودرویی مطمئن شوید

می‌توانید از خدمت کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید؛ و مطمئن باشید که همراه مکانیک با کارشناسان مجرب و باتجربه‌ی خود بازهم در کنار شما خواهد بود. چرا که همراه مکانیک اولین و باسابقه‌ترین شرکت کارشناسی خودرودر کشور محسوب می‌شود.

اگر قصد تعیین قیمت‌ دقیق خودرو را دارید

ابزار محاسبه قیمت خودرو همراه مکانیک به عنوان اولین و تنها ابزار محاسبه افت قیمت خودرو کارکرده و دست دوم به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود تا میزان تاثیر فاکتورهای موثر در قیمت خودرو را محاسبه کنید. همراه مکانیک در تمام مراحل خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودرو مشاور و همراه شما خواهد بود. همه کارکنان همراه مکانیک در تلاش هستند تا با ارائه خدمات باکیفیت، تجربه متفاوتی را در خرید و فروش خودرو برای شما رقم بزنند.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت ارائه خدمات کارپردازی خودرو کارکرده
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت ارائه خدمات کارپردازی خودرو کارکرده
 • نماد طرح: همآفرراه
 • سرمایه مورد نیاز: 10,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 40% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 3 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 500,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • پیش‌بینی‌میزان‌سود: 40% سالیانه با واریز هر سه ماه یکبار
 • وثایق اخذ شده:   ضمانت نامه تعهد پرداخت صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری با کد سپاص: 1075814031127358
 • (استعلام اعتبار ضمانت‌نامه در سامانه سپاص
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1403/02/29 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.