پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،بنا،معماری،سازه،ساخت،ساختمان،شرق،کویر،یزد،مهندس،تجهیزات،ماشین،آلات،راهسازی،کارفرما،صنعتی،پیمانکار
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،بنا،معماری،سازه،ساخت،ساختمان،شرق،کویر،یزد،مهندس،تجهیزات،ماشین،آلات،راهسازی،کارفرما،صنعتی،پیمانکار
مبلغ هدف (تومان) 12,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 12,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 12,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 12,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

40/5%

پیش بینی سود

40/5%

علاقه مندان طرح

297 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : شرق سازه کویر شرق سازه کویر
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت پروژه تأسیسات مکانیکی بهشتی فاز1

شرکت شرق سازه کویر جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت پروژه تأسیسات مکانیکی بهشتی فاز1 ، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 12 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 40.5 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح  12 ماهه می باشد و خدمات این شرکت مطابق قرارداد به وکالت از سرمایه‌گذار ، در بازار ارائه میگردد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

 

شرکت شرق سازه کویر بر اساس آخرین فهرست سراسری پیمانکاران و ابلاغیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در رتبه 5 تاسیسات و 5 ابنیه تعیین صلاحیت شده است. حوزه فعالیت شرکت سازه بتن کویر در پروژه های تاسیساتی: انجام کلیه امور تاسیساتی پروژه های اداری،تجاری،مسکونی،صنعتی و همچنین تعمیر و نگهداری تاسیسات و در پروژه های ساختمانی : ابنیه سنگین ، اداری ، مسکونی ، شهرک سازی ، انبوه سازی ، کارخانجات بزرگ صنعتی منجمله سیمان ،  شبکه های توزیع آب و .... می باشد.

مدیریت با تجربه، کادر فنی مجرب و مجهز به دانش روز، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و راهسازی پیشرفته، توان مالی مناسب و ابزارهای کنترل کمی و کیفی، این امکان را فراهم آورده است که مجموعه‌ای نوین و توانا همگام با تکنولوژی مدرن روز از طریق این شرکت در اختیار و مورد بهره‌برداری کارفرمایان محترم جهت اجرای بهینه پروژه‌های عمرانی کشور، قرار گیرد.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت پروژه تأسیسات مکانیکی بهشتی فاز1
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت پروژه تأسیسات مکانیکی بهشتی فاز1
 • نماد طرح: همآفرشرق
 • سرمایه مورد نیاز: 12,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 40/5% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 3 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 600,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • پیش‌بینی‌میزان‌سود: 40.5% سالیانه با واریز هر سه ماه یکبار
 • وثایق اخذ شده:   ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی ایران با کد سپام: 0356703667131846 و شناسه ملی ذینفع: 14007219634 
 • (استعلام اعتبار ضمانت‌نامه در سامانه سپام) و چک شرکت 
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1403/03/22 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.