در حال بروزرسانی سکوی هم آفرین
021-42417000

مبلغ هدف (تومان) 1,160,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,173,000,000
مبلغ هدف (تومان) 1,160,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,173,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

سود طرح

40%

علاقه مندان طرح

4 نفر

سرمایه گذاران

4 نفر

درصد تامین شده

101%

نام شرکت : سپید طب نیا
ضمانت نامه : اصل و سود سرمایه
مدت طرح: شش ماهه


 • شرکت بین‌المللی «سپید طب نیا»، فعال در زمینه تولید انواع مکمل‌های غذایی و همچنین داروهای طبیعی و شیمیایی، در سال 1389 تأسیس شده است.

  نظر به اراده و برنامه تولید داروهای تخصصی، این شرکت همزمان با اخذ مجوزهای مربوط و به ‌موازات فعالیت در قالب Contract Manufacturing در معتبرترین سایت‌های صنعتی داروسازی داخلی و خارجی، اقدام به طراحی و ساخت کارخانه در شهرک نظرآباد کرج نیز نموده که شامل مساحتی بالغ بر 50 هزار مترمربع است.

  بر اساس اصل تعهد به ایجاد و حفظ کیفیت محصول، این شرکت ضمن طراحی، فرمولاسیون و انجام کلیه مراحل تا تولید انبوه به واحد فعال R&D خود متکی است و در این زمینه از همکارانی مجرب با پشتوانه تحقیقاتی در زمینه تولید بهره می‌گیرد.

  در حال حاضر شرکت «سپید طب نیا» با عرضه بیش از 30 قلم محصول در دسته‌های مکمل غذایی، داروهای طبیعی و نیز داروهای شیمیایی تخصصی، بالاترین استاندارد کیفی تولیدات داخل کشور را اساس فعالیت خود قرار داده است.

  با توجه به اینکه این شرکت در حوزه تولید داروهای مکمل فعالیت می‌کند و برای تولید داروهای مذکور نیازمند به سرمایه در گردش است، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی هم آفرین نموده است.

  نام مدیرعامل و رابط شرکت: سرکار خانم اعظم بیگی

       تلفن تماس:0212774

 • اعضای هیات مدیره: 
 • لیست مجوز های شرکت:

 

 

 • داروخانه‌های سطح کشور (تمرکز بر داروخانه‌های شهر تهران)

 • ریسک پایین

 

 • موضوع تامین مالی جمعی:شرکت سپید طب به منظور تامین سرمایه در گردش اجرای طرح های تولید دارو، اقدام به برگزاری کمپین تامین مالی جمعی نموده است. 
 • نوع قرارداد: مشارکت(تبدیل گواهی شراکت به سهام شرکت)-گواهی شراکت قابل تبدیل به سهام. هر 100 گواهی شراکت تبدیل به 16 سهم شرکت می گردد.سرمایه شرکت پس از افزایش سرمایه فوق به 750 میلیارد ریال خواهد رسید. 
 • تضامین اخذ شده:به منظور شروع و اجرایی شدن تامین مالی جمعی در سکوی هم آفرین، متقاضی تضامین و وثایق ذیل را به عنوان تضمین پرداخت اصل، سود و وجه التزام و خسارت های احتمالی مندرج در قرارداد، به عامل ارائه نمود. 
  چک به شماره  07-9750/218498 به عهده بانک ملی 
 • شرایط پرداخت سود:بعد از تبدیل گواهی شراکت به سهام می باشد
 • سود پیش بینی شده:طرح فاقد سود قطعی می باشد.  سرمایه گذاران از دو محل الف) سود سالیانه شرکت - مبتنی بر عملکرد آن و ب) افزایش ارزش سهام شرکت، منتفع خواهند شد.
 • برآورد اولیه بازدهی سالیانه 40 درصد بازدهی سالیانه است.
 • شرایط پایان طرح و نحوه تسویه/بازپرداخت: گواهی شراکت سرمایه گذاران در پایان دوره مشارکت تبدیل به سهام شرکت می گردد.
 • خروج از سرمایه گذاری:شرکت سپیدطب‌نیا پس از ثبت افزایش سرمایه، سهام فوق را به نام هر یک از سرمایه گذاران خواهد نمود. با توجه به ارزیابی صورت گرفته، شرکت تا دو سال دیگر در فرابورس پذیرفته شده و سهام شرکت قابل خرید و فروش می باشد. در این دوره و پس از آن (در صورت نگهداری سهام) به دارنده سهم، سود سالیانه شرکت تعلق می گیرد. سرمایه گذاران حق حضور در مجامع شرکت را خواهند داشت.
متقاضی موظف است هر سه ماه یک بار گزارش پیشرفت طرح به همراه گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید بیانیه ریسک

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. سرمایه گذاری شامل ریسک هایی از جمله کاهش سرمایه، از بین رفتن سرمایه، عدم نقد شوندگی ، عدم سود و غیره می باشد.