پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000

مبلغ هدف (تومان) 1,100,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,100,000,000
مبلغ هدف (تومان) 1,100,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,100,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

31%

علاقه مندان طرح

38 نفر

سرمایه گذاران

38 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : سرما سازان نوین مهدی
تضامین : اصل و سود سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه


گروه صنعتی پانل مهدی(بنی کریم) در سال 1348 در بازار بزرگ تهران در دفتری واقع در خیابان پامنار در زمینه مصالح ساختمانی شروع به کار نموداولین تولید کننده ساندویچ پانل با فوم های عایق پلی استایرن و xps در ایران گروه صنعتی پانل مهدی می باشد.

ساندویچ پانل همانطور که از نامش پیداست، به مصالح ساختمانی سبکی گفته می شود که به صورت مرکب هستند و از دو طرف به دو لایه محدود شده است و در میان آن یک لایه عایق قرار دارد.ساندویچ پانل های پانل مهدی جزء مصالح نوین در صنعت ساختمان سازی هستند.

همچنین در سال 1350 ، گروه صنعتی پانل مهدی با همکاری شرکت pernator work آلمان شروع به تولید چسب سیلیکون و انواع چسب ماستیک نمود.

در سال 1360 محصولات این مجموعه با تولید و ارائه ی انواع پوشش های سقفی و عایق های حرارتی گسترش یافت.

باید گفت که گروه صنعتی پانل مهدی بیش از نیم قرن است که در زمینه تولید انواع ساندویچ پنل های پیش ساخته و عرضه محصولاتی چون عرشه فولادی، فایبرگلاس و پلی کربنات و ساندویچ پانل های ضد حریق در صنعت ساختمانی فعالیت می کند.همچنین یکی دیگر از محصولات تولیدی این گروه انواع ورق های گالوانیزه پیش رنگ در طرح های متنوع می باشد.

پس از مصوب شدن مبحث 19 و بهینه سازی مصرف انرژی و تشخیص نیاز بازار توسط نیروهای متخصص خارجی و داخلی شرکت ، در سال 1380 به عنوان اولین شرکت، اقدام به تولید ساندویچ پانل با عایق های پلی استایرن نمود و هم اکنون در شهرک صنعتی پرند , شهرک صنعتی عباس آباد و در زمینی به مساحت 4 هکتار به طور گسترده مشغول به تولید محصولات خود می باشیم.

با توجه به اینکه این شرکت در حوزه تولید انواع ساندویچ پانل فعالیت می‌کند و برای تولید این پانل ها نیازمند به سرمایه در گردش است، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی هم آفرین نموده است. سرمایه جمع آوری شده از سرمایه گذاران مطابق با مفاد قرارداد منعقد شده، برای تولید ساندویچ پنل استفاده می گردد. 

  • اعضای هیات مدیره گروه صنعتی سرما سازان عصر نوین مهدی: آقای محمد رضا بنی کریم (رئیس هیات مدیره)، آقای محمد مبین بنی کریم (نائب رئیس هیات مدیره)، آقای محمد مهدی بنی کریم (عضو هیات مدیره و مدیرعامل)

  • سهامداران: آقایان محمد رضا بنی کریم،محمد مبین بنی کریم،محمد مهدی بنی کریم،حمیدرضا بنی کریم

  • مجوزها: علامت استاندارد(سازمان ملی استاندارد)،ثبت برند(اداره کل استاندارد)،پروانه بهره برداری(وزارت صمت)،جواز تاسیس(وزارت صمت)

  • مجوزهای بین المللی:گواهی نامه ی بين المللی ايزو 10002:2015، گواهي نامه ي بين المللی ايزو 14001:2015، گواهی نامه ی بين المللی ايزو 18001:2015، گواهی نامه ی بين المللی ISO 9001:2015، گواهی نامه ی بين المللی ISO CE Group،گواهی نامه ی بين المللی ISO IMS Managment system

 >> گزارش ارزیابی طرح تولید محصول ساندویچ پنل 

گروه صنعتی پانل مهدی (بنی کریم) یکی از قدیمی ترین تولید کننده های ساندویچ پانل می باشد . این گروه فعالیت خود را از سال 1348 در بازار بزرگ تهران شروع کرده و تا کنون موفق در انجام پروژه های زیادی شده است.در  این صفحه انواع پروژه هایی که توسط پانل مهدی انجام شده است را میتوانید ببینید.

ساندویچ پانل همان طور که از نامش پیداست، از ترکیب چند لایه مواد مختلف به طور یک پارچه و در کنار هم تشکیل می شود و در صنعت انواع گوناگون و در عرصه‌ی ساخت و ساز مصارف بسیاری دارد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت بالا و کیفیت برتر در پروژه و فرایندها پیش می‌رود، استفاده از محصولات ساندویچ پنل بسیار رایج و پر طرفدار شده است.در این صفحه می توانید از مزیت های رقابتی و ویژگی های محصولات شرکت سرمایه سازان نوین مهدی مطلع شوید.

با توجه به سابقه فعالیت گروه صنعتی سرما سازان عصر نوین مهدی و ارزیابی های فنی،مالی،حقوقی انجام شده توسط سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین و با عنایت به اینکه اصل سرمایه سرمایه گذاران به همراه پیش بینی سود آن(31درصد سالیانه) با ارائه وثایق کافی توسط متقاضی ضمانت گردیده است، ریسک سرمایه گذاری در این طرح پایین می باشد.

موضوع تامین مالی جمعی: هم آفرین (عامل) به نمایندگی از سرمایه گذاران طرح، با متقاضی اقدام به عقد قرارداد تولید و فروش محصول ساندویچ پنل می نماید. جزییات این توافق در قرارداد مربوطه ذکر شده است. سرمایه گذاران محترم بعد از ثبت نام در سکوی هم آفرین و قبل از واریز وجه مورد نظر جهت سرمایه گذاری در طرح، این قرارداد را مطالعه و تایید می نمایند.

مدل تامین مالی جمعی: بصورت شناور است و حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح 5.000.000.000 ریال(پانصد میلیون تومان )می باشد.

پیش بینی میزان سود: با عنایت به مفاد قرارداد متقاضی سود 31 درصد سالیانه را نسبت به آورده سرمایه گذاران پیش بینی و متعهد می شود در صورت موفقیت طرح این سود را به سرمایه گذاران پرداخت نماید. 

وثایق اخذ شده: به منظور شروع و اجرایی شدن تامین مالی جمعی در سکوی هم آفرین، متقاضی وثایق کافی، را جهت وصول اصل و سود متعهد شده، به عامل ارائه نموده است. جزییات این وثایق در قرارداد سرمایه گذار و متقاضی منعکس گردیده است. سرمایه گذار پس از ثبت نام در سکوی هم آفرین و در هنگام واریز وجه باید این قرارداد را مطالعه و تایید نماید. 

مدت زمان اجرای طرح: از زمان واریز وجوه جمع آوری شده در سکو به حساب متقاضی، توسط عامل، به مدت 12 ماه شمسی می باشد.

زمانبندی پرداخت سود: سود علی الحساب طرح (31درصد سالیانه)هر ماه توسط متقاضی به حساب عامل واریز می گردد. این وجوه توسط عامل به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد. 

تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: اصل مبلغ سرمایه گذاران در پایان طرح توسط متقاضی به حساب عامل واریز می گردد. این وجوه توسط عامل به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

  • متقاضی موظف است هر سه ماه یک بار گزارش پیشرفت طرح به همراه گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 

  • از آنجا که هم آفرین یک سکوی تامین مالی جمعی آنلاین است، طبق آیین نامه فرابورس حداکثر مبلغ قابل تأمین از طریق هر تأمین کننده شخص حقیقی، حداکثر به میزان 5 درصد از کل مبلغ هر طرح است. در طرح تامین سرمایه درگردش تولید محصول ساندویچ پنل حداکثر میزان سرمایه گذاری اشخاص حقیق 550.000.000 ریال می باشد.در همین رابطه برای اشخاص حقوقی محدودیتی در سقف سرمایه گذاری وجود ندارد.

  • حداقل میزان سرمایه گذاری در هر طرح مبلغ 1.000.000 ریال(صد هزار تومان) می باشد.

  •  پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.

  • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.بیانیه ریسک

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. سرمایه گذاری شامل ریسک هایی از جمله کاهش سرمایه، از بین رفتن سرمایه، عدم نقد شوندگی ، عدم سود و غیره می باشد.