پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین،کارن کراد،دونگی، کرادفاندینگ،فرابورس،اسباب بازی، بازی فکری،خلاقیت،هفت هامون
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین،کارن کراد،دونگی، کرادفاندینگ،فرابورس،اسباب بازی، بازی فکری،خلاقیت،هفت هامون
مبلغ هدف (تومان) 1,700,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,700,000,000
مبلغ هدف (تومان) 1,700,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 1,700,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

29%

پیش بینی سود

29%

علاقه مندان طرح

76 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : شرکت طرح و توسعه هفت هامون شرکت طرح و توسعه هفت هامون
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

سرمایه در گردش تولیدوفروش اسباب بازی

شرکت هفت هامون از بدو تاسیس در سال 86 تاکنون مشغول به فعالیت در زمینه طراحی، تولید و فروش بازی و اسباب بازی، ارائه دهنده خددمات بازی محور، فضای بازی و تفریح خانوادگی  می باشد.

این شرکت از سال 90 بصورت تخصصی بر روی حوزه کودک، نوجوان و خانواده متمرکز شده است بویژه در موضوع بازی و اسباب بازی و فرآیندهای آموزشی بازی محور(بازی آموزی) و سرگرم آموزی به فعالیت مشغول می باشد. از همین رو برندهای ذیل را در همین زمینه ها راه اندازی و مدیریت می نماید:

• محصولات کودک و نوجوان "هفت هامون" شامل بیش از 25 محصول تولیدی برای نهادها و ارگان ها مختلف

• برند "بازی دوست" تولید کننده بازی های فکری و رومیزی با 10 محصول فعال در بازار

• برند "دانادل" ارائه دهنده خدمات بازی محور و ف ای تفریحی-تربیتی خانوادگی به وسعت حدودا 850 متر در طبقه اول مجموعه شهید چمران(بولینگ عبده)

• برند "ویتامین بازی" طراحی و تولید اسباب بازی منطبق بر ارتقای هوش های چندگانه و خدمات مشاوره و ارزیابی خانواده و کودک با طراحی اولیه 15 بازی و تولید نهایی 2 بازی

• برند "شادینک" طراحی و تولید محصوالت مذهبی کودک و نوجوان که در حال تولید محصول »حسینیه کوچک من« می باشد و در طی ماه محرم عرضه خواهد شد.

به همین منظور و برای تامین سرمایه در گردش لازم برای تولید و فروش بازی و اسباب بازی این شرکت، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی هم آفرین نموده است. سکو(عامل) به نمایندگی از سرمایه گذاران طرح، با متقاضی اقدام به عقد قرارداد می‌نمایند. این طرح 12 ماهه می باشد. پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 29 درصد سالانه خواهد بود . متقاضی متعهد به واریز سود هر 2 ماه یکبار به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی وثایق لازم(ضمانت نامه تعهد پرداخت از صندوق توسعه فناوری های نوین+چک)، به عامل ارائه نموده است. اصل سرمایه سرمایه گذاران نیز در پایان طرح توسط متقاضی مسترد می گردد.

اعضای هیات مدیره: خانم مریم عطارکاشانی رییس هیات مدیره، خانم نسرین قرایی گرگانی مدیرعامل

سهامداران: خانم مریم عطار کاشانی، خانم نسرین قرائی

فروش در نظر گرفته شده در شبکه فروش سنتی موجود در بازار اسباب بازی است که تجربه این گروه در این زمینه بوده است همچنین از تجارب بسیار خوب این گروه در فروش به نهادها و سازمان ها بصورت B2B بوده است .

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

سرمایه در گردش تولیدوفروش اسباب بازی
 • موضوع تامین مالی جمعی: سرمایه در گردش تولیدوفروش اسباب بازی
 • نماد طرح: همآفرباب
 • سرمایه مورد نیاز: 1,700,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 29% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 2 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 85,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید.
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده در تاریخ 1401/09/27 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید.این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • سود مرحله اول طرح در تاریخ 1401/12/02 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله دوم طرح در تاریخ 1402/02/07 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله سوم طرح در تاریخ 1402/03/28 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله چهارم طرح در تاریخ 1402/06/07 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله پنجم طرح در تاریخ 1402/08/03 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله ششم طرح در تاریخ 1402/09/28 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.