پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین، کرادفاندینگ،فرابورس
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین، کرادفاندینگ،فرابورس
مبلغ هدف (تومان) 5,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 5,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 5,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 5,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

30%

پیش بینی سود

30%

علاقه مندان طرح

196 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : شرکت ویرا واکسن شایا شرکت ویرا واکسن شایا
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه پیش فروش و فروش واکسن تب برفکی

شرکت ویرا واکسن شایا در سال 1395 بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران  با دامنه فعالیت تولید محصولات دارویی به شکل واکسن های دامی تأسیس شده است . این شرکت در سال 1397 با تولید اولین واکسن ضروری و استراتژیک ایران و جهان به نام واکسن طاعون نشخوار کنندگان کوچک به بهره‌برداری رسید و موفق به دریافت گواهینامه GMP از سازمان دامپزشکی کشور گردید و تا کنون در حال توسعه سبد محصولات با استفاده از به روزترین تکنولوژی دنیا می باشد.شرکت تولیدی و دانش بنیان ویراواکسن یکی از با سابقه ترین شرکت های دارویی ایران می باشد. از گرانبهاترین سرمایه های ویراواکسن، برخورداری از تلاش و کارایی بیش از 250 نفر از افراد جدی و با انگیزه می باشد 

در راستای نوآوری های جهانی و ریشه کنی بیماری های مسری و خطرناک دامی و با تولید واکسن های ایمن و مؤثر برای حیوانات و دام های اهلی و ارائه محصولات با کیفیت بالا همواره برای خدمت به سلامت جامعه گام برمیداریم. از این رو  متخصصینی در زمینه های مختلف بایوتکنولوژی، واکسینولوژی، وایرولوژی، زیست شناسی مولکولی، فرآیندهای زیستی، سنجش و توسعه بالینی گرد هم آمده اند و از طریق ارتباطات قوی با مؤسسات دانشگاهی و استارتاپ‌ها، از تجربه، علم و فناوری های پیشرفته برای ارائه ارزش و ارتقاء سلامت و رفاه حیوانات به‌صورت هدفمند فعالیت می کنند. ما متعهد هستیم به منظور رفع نیاز ایران و جهان به تلاش شبانه‌روزی خود در راستای تحقیق و توسعه، تولید و تامین واکسن های دامی ادامه دهیم و با یافتن راه‌حل‌های نوآورانه، بیماری‌های نوظهور و فرامرزی و بیماری‌های باکتریایی را ریشه کن کنیم و ایمنی را گسترش دهیم.

اعضای هیات مدیره: محسن میرحیدری رییس هیات مدیره، آزیتا کریمی آبادچی، موسسه راهبران فناور طلوع، مجید نجفیان نجف آبادی، سجاد پزشکی نجف آبادی مدیرعامل.

سهامداران: محمد جعفر سماعی، آزیتا کریمی آبادچی، عباس سعیدی، سجاد پزشکی، موسسه راهبران فناور طلوع، فاطمه هدی فلاح، محسن میرحیدری

تیم فروش با بهره‌گیری از شیوه های نوین بازاریابی، بر پایه مبانی علمی، اعتماد هرچه بیشتر مخاطبان را جلب کرده و با شناخت صحیح نیاز بازار و برنامه ریزی منطقی مبتنی بر تقاضای واقعی در بازار ایران باعث پیشرفت روزافزون میزان فروش می گردد. همچنین با برقراری ارتباط صحیح با مراکز پخش، کلینیسین ها و مراکز مایه کوبی و ایجاد نمایندگی های فروش در مراکز استان ها به توزیع گسترده محصولات شرکت در سراسر کشور می پردازند.

تیم بازاریابی محدود به روش‌های سنتی بازاریابی در این حرفه نمی‌شود بلکه نیروهای جوان و با استعداد با پشتوانه‌ی علمی موجود در شرکت و به کارگیری خلاقیت‌های تیمی به صورت نوآورانه به معرفی محصولات می‌‌پردازند.

صادرات متاثر از روابط بین المللی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگ متفاوت در کشورها میباشد، از این رو ورود به بازرا های بین المللی نیازمند تجربه، مهارت و دانش تخصصی است و همراه با دقت، صبر و یک استراتژی مشخص گذر از این مسیر پیچیده و دشوار با موفقیت به سرانجام خواهد رسید. دپارتمان صادرات شرکت ویرا واکسن شایا با هدف حضور در تجارت بین‌الملل به صورت رسمی از سال 1400 با یک رویکرد منظم، تخصصی و سازمان یافته در این راه قدم نهاده است که هسته اصلی استراتژی آن، حضور در بازار کشورهای همسایه، موفقیت در افزایش زنجیره ارزش محصولات در حال ارائه در بازار و گشودن پنجره ای جدید می باشد. همچنین تمرکز اصلی دپارتمان صادرات نفوذ در کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی است که حضوری قوی تر و پررنگ تر در بازارهای جدید را به همراه خواهد آورد.

در دپارتمان صادرات آنالیز بازار به صورت تخصصی برای کشورهای هدف انجام می شود، بازارهای بالقوه و موقعیت مشتری ارزیابی و یک برنامه عملیاتی برای آن ها تدوین می گردد، وضعیت حقوقی و مالیاتی در فرآیند های صادراتی بررسی و از سیاست های ترکیبی از جمله، مشوق های مالی، دسترسی فزاینده به بازارهای جهانی و به روز رسانی گزارش های بازارهای صادراتی، به منظور نظارت لحظه ای بر وضعیت صادرات جهانی، استفاده می شود.

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه پیش فروش و فروش واکسن تب برفکی
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه پیش فروش و فروش واکسن تب برفکی
 • نماد طرح: همآفربرف
 • سرمایه مورد نیاز: 5,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 30% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 2 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 250,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری

 

 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت از صندوق پژوهش و فناوری ستارگان با شناسه سپاص: 2411001144810998 (استعلام اعتبار ضمانت نامه در سامانه سپاصبه مبلغ 50.000.000.000ریال (پنج میلیارد تومان) و چک شرکت ویرا واکسن شایا
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح:  20.000.000.000ریال(دو میلیارد تومان)
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید.
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده در تاریخ 1401/11/12 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید.این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • سود مرحله اول طرح در تاریخ 1402/01/14 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله دوم طرح در تاریخ 1402/03/13 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله سوم طرح در تاریخ 1402/05/09 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله چهارم طرح در تاریخ 1402/07/10 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله پنجم طرح در تاریخ 1402/09/18 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • سود مرحله ششم طرح در تاریخ 1402/11/09 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • اصل مبلغ اصل سرمایه طرح در تاریخ 1402/11/11 به حساب سرمایه گذاران عزیز واریز گردید.

 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.