پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین، کرادفاندینگ،فرابورس
مجوز، سکوی هم آفرین،تامین مالی جمعی، هم آفرین، کرادفاندینگ،فرابورس
مبلغ هدف (تومان) 2,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 2,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 2,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 2,000,000,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

30%

پیش بینی سود

30%

علاقه مندان طرح

99 نفر

سرمایه گذاران

99 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : هرمس نیک آرا هرمس نیک آرا
وثایق: اصل سرمایه اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن

شرکت بازرگانی هرمس نیک آرا (سهامی خاص) با همت مدیران و فعالان با سابقه در صنعت فولاد و ریخته گری ، در سال 1399 در زمینه ی واردات و صادرات گسترده و همکاری با کشور های گوناگون خارجی و بازرگانی داخلی انواع مواد اولیه فولاد و ریخته گری، تاسیس گردید. همچنین این شرکت در حال حاضر دارنده نمایندگی شرکت “پترو سامان آذر تنیس” می باشد.

اعضای هیات مدیره:اقایان علی فرخی رئیس هیات مدیره،محمد مهدوی،محسن رحمتی نسب مدیرعامل.

سهامداران:علی فرخی،مومنی،اردهالی،

طرح با تامین متناوب ماده اولیه گندله سازی فولاد مبارکه با توجه به حجم و گردش مالی سریع در طول سال به سودآوری مناسبی خواهد رسید.

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

 

 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت از صندوق پژوهش و فناوری کریمه و چک شرکت هرمس نیک آرا- هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز سود محتمل خواهد بود.

 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.

تامین سرمایه خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن
 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن
 • سرمایه مورد نیاز:20.000.000.000ریال(دو میلیارد تومان)
 • پیش بینی میزان سود: 30% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: 12ماه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح 
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی:1.000.000ریال(صدهزار تومان)
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی:1.000.000.000ریال(صد میلیون تومان)
 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت از صندوق پژوهش و فناوری کریمه با شناسه سپاص: 2615841084812051 (استعلام اعتبار ضمانت نامه در سامانه سپاص) به مبلغ 23.000.000.000ریال (دومیلیارد وسیصد میلیون تومان) و چک شرکت هرمس نیک آرا
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح:  10.000.000.000ریال(یک میلیارد تومان)
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان