پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه
مبلغ هدف (تومان) 8,912,200,000
سرمایه تامین شده (تومان) 8,912,200,000
مبلغ هدف (تومان) 8,912,200,000
سرمایه تامین شده (تومان) 8,912,200,000
زمان باقی مانده

به اتمام رسید

پیش بینی سود

30%

پیش بینی سود

30%

علاقه مندان طرح

55 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : آئینه آفتاب کیش آئینه آفتاب کیش
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تأمین سرمایه در گردش برای خرید رسانه های تبلیغاتی(بیلبورد، اتوبوس، نماوا)

 • ◀◀◀در راستای کمک مالی به جمعی از هموطنان مشتاق زیارت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین سلام الله علیه که در تأمین هزینه سفر خود مشکل دارند، بدین وسیله طرح سرمایه‌گذاری نیکوکارانه "آئینه آفتاب"  با همکاری شرکت آئینه آفتاب کیش در سکوی تأمین مالی جمعی هم آفرین با مجوز فرابورس، منتشر می گردد. نیمی از سود حاصل شده از اجرای طرح، توسط چند خیریه‌ مورد تأیید، به زائرین عزیز اربعین به شکل اسکناس دینار در خاک عراق (نقطه صفر مرزی) تحویل خواهد شد.
 • معرفی شرکت آئینه آفتاب کیش:
 • ساخت و تولید هرگونه محتوای صوتی و تصویریِ تبلیغاتی شامل: تیزرهای رادیویی تیزرهای تلویزیونی انیمیشن و جلوه‌های ویژه امکان ساخت و تولید تری‌دی مپینگ (3DMapping) یا پروژکشن سه‌بُعدی که از به‌روزترین شیوه‌های جهانی در جلب نظر مخاطب در فضای عمومی و شهری است.
 • تدوین و پیشنهاد استراتژی کلی تبلیغات تحلیل استراتژی بازاریابی شرکت مطالعه گروه هدف تعریف پروژه های تحقیقات بازار و ارائه مدل های سنجش به واحد تحقیقات آنالیز محصول و استخراج ارزش پیشنهادی مطلوب بررسی کمپین‌های تبلیغاتی خارجی در صنعت بررسی فعالیت‌های رقبا تدوین استراتژی پیام برنامه‌ریزی اجرای کمپین تبلیغاتی برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های ارتباطی برند
 • شناسایی گروه هدف بررسی رفتار خرید بررسی نگرش و سبک زندگی گروه هدف بررسی رفتار رسانه‌ای گروه هدف سنجش رضایت مشتریان تحقیق درباره‌ی قیمت، کیفیت، بسته‌بندی، طعم، رنگ و سایر مشخصات محصول تحقیق از خرده‌فروشان تحقیق از عمده‌فروشان شناسایی ایده‌ی کالا برای طراحی هرچه‌بهتر تبلیغ شناسایی منفعت نهایی گروه هدف برای طراحی هرچه‌بهتر تبلیغ شناسایی منفعت نهایی محصول برای طراحی هرچه‌بهتر تبلیغ سنجش اثربخشی تبلیغات پیش از کمپین سنجش اثربخشی تبلیغات حین کمپین سنجش اثربخشی تبلیغات پس از کمپین

 • آژانس شبکه آفتاب راه رساندن محصول به خانه‌ها را می‌شناسد چون در تبلیغات خلاق و شناخت رسانه‌هایی همچون تلویزیون، رادیو، مطبوعات و رسانه‌های دیجیتال و محیطی تخصص دارد و از زمان تأسیس خود در سال 1378 مطابق با نیاز مشتریان بر توانایی‌های خود افزوده تا ابزار قدرتمندی باشد در ارتباطاتِ بازاریابی آنان. گروه شرکت‌های ارتباطی شبکه آفتاب حامی مشتریان است. با کمک کارشناسانِ باتجربه و بادانش و متعهد، همه‌ی امکانات خود را، سریع و کامل و گسترده، در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا ارتباطشان با گروه‌های هدف قوی‌تر و مؤثرتر شکل بگیرد. فرهنگ این آژانس تبلیغاتی در سال‌های گذشته این‌چنین شکل گرفته و شبکه آفتاب را به رهبر صنعت تبلیغات و رسانه در ایران تبدیل کرده.

قبل از سرمایه گذاری در طرح های معرفی شده در سکوی هم آفرین، سرمایه گذاران محترم می‌بایست نسبت به ریسک­های پیش روی خود شناخت لازم را داشته باشند. 

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هشدارهای مربوط به این ریسک­ها را مطالعه و تایید نمایند. بدیهی است سرمایه گذاری در طرح های سکوی هم آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می باشد.

◀◀◀هبه نیمی از سود طرح به زائرین اربعین

در راستای کمک مالی به جمعی از هموطنان مشتاق زیارت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین سلام الله علیه که در تأمین هزینه سفر خود مشکل دارند، بدین وسیله طرح سرمایه‌گذاری نیکوکارانه "آئینه آفتاب"  با همکاری شرکت آئینه آفتاب کیش در سکوی تأمین مالی جمعی هم آفرین با مجوز فرابورس، منتشر می گردد. نیمی از سود حاصل شده از اجرای طرح، توسط چند خیریه‌ مورد تأیید، به زائرین عزیز اربعین به شکل اسکناس دینار در خاک عراق (نقطه صفر مرزی) تحویل خواهد شد.

این پلتفرم به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی، توسط شرکت فرابورس ایران تأیید شده است و بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های فرابورس فعالیت می نماید.

فرصت های سرمایه گذاری پس از بررسی و ارزیابی در سکوی هم آفرین به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذاران می توانند از میان این طرح ها، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک های مربوطه، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین، می تواند بسیار سودآور باشد، اما این امر ریسک هایی نیز دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در طرح های نمایش داده شده در سکوی هم آفرین را دارید ، قبلا باید از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

1. از دست دادن سرمایه

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی، عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه گذاری شده می‌باشد که به دلیل ورشکستگی یا به نتیجه نرسیدن طرح های سرمایه گذاری به وقوع می‌پیوندد. سکوی هم آفرین با ارزیابی موشکافانه طرح­ها و انتخاب بهترین گزینه ها و در برخی طرح ها با اخذ تضامین تعهد پرداخت این ریسک را به حداقل رسانیده است. 

2. ریسک عدم نقد شوندگی گواهی شراکت تا سررسید قرارداد

یکی از ریسک های مشارکت در تامین مالی جمعی از طریق پلتفرم تامین مالی جمعی، عدم امکان نقد شوندگی برای گواهی های شراکت تا زمان سررسید می ‌باشد.
در صورتی که سرمایه گذار بخواهد قبل از زمان سررسید اقدام به فروش گواهی نماید، بازار ثانویه ای برای این منظور بوجود آمده است. که نحوه فعالیت آن مطابق با آیین نامه فرابورس می باشد.   
سرمایه گذاران باید مطلع باشند علی رغم وجود بازار ثانویه، یافتن خریدار یا فروشنده برای طرح ها، ممکن است دشوار باشد.

3.  مدل پرداخت سود

در برخی فرصت های سرمایه گذاری نمایش داده شده بر روی سکوی هم آفرین ، در دوره های زمانی مشخص و یا پایان دوره سرمایه گذاری سود دریافت می کنید.

4- تنوع در سبد سرمایه گذاری

اگر تصمیم دارید در طرح هایی از نوع نمایش داده شده روی سکوی هم آفرین، سرمایه گذاری کنید، چنین سرمایه گذاری هایی بهتر است به عنوان بخشی از یک سبد متنوع انجام شود. این بدان معناست که شما بخشی از سرمایه قابل سرمایه گذاری خود را در چنین طرح هایی سرمایه گذاری کنید و بخش عمده سرمایه قابل سرمایه گذاری شما باید در دارایی های با ریسک کمتر سرمایه گذاری شود.

5-کمبود اطلاعات

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری جمعی، کمبود اطلاعات مربوط به این نوع سرمایه گذاری نسبت به سایر شرکت های متعارف در بازار سرمایه است. معمولاً در این نوع از سرمایه گذاری ها، فقط طرح توجیهی اقتصادی و صورت های مالی سالانه شرکت متقاضی منتشر می شود که نسبت به سایر شرکت های سهام عام موجود در بازار، اطلاعات کمتری در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

سکوی هم آفرین با انتشار گزارشات دوره ای بنا دارد تا این ریسک را برای سرمایه گذار به حداقل برساند.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تأمین سرمایه در گردش برای خرید رسانه های تبلیغاتی(بیلبورد، اتوبوس، نماوا)
 • موضوع تامین مالی جمعی: تأمین سرمایه در گردش برای خرید رسانه های تبلیغاتی(بیلبورد، اتوبوس، نماوا)
 • نماد طرح: همآفرنما
 • سرمایه مورد نیاز: 8,912,200,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 30% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 6 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 445,610,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • وثایق اخذ شده: ضمانت نامه تعهد پرداخت از بانک خاورمیانه و چک شرکت
 • مدل تامین مالی جمعی: شناور 
 • حداقل مبلغ تامین مالی برای موفقیت طرح:  50.000.000.000ریال(پنج میلیارد تومان)
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.

 

 • ◀◀◀هبه نیمی از سود طرح به زائرین اربعین
 • در راستای کمک مالی به جمعی از هموطنان مشتاق زیارت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین سلام الله علیه که در تأمین هزینه سفر خود مشکل دارند، بدین وسیله طرح سرمایه‌گذاری نیکوکارانه "آئینه آفتاب"  با همکاری شرکت آئینه آفتاب کیش در سکوی تأمین مالی جمعی هم آفرین با مجوز فرابورس، منتشر می گردد. نیمی از سود حاصل شده از اجرای طرح، توسط چند خیریه‌ مورد تأیید، به زائرین عزیز اربعین به شکل اسکناس دینار در خاک عراق (نقطه صفر مرزی) تحویل خواهد شد.
 • ◀◀◀زمان‌بندی نحوه پرداخت سود: سود طرح طی دو مرحله به طور علی‌الحساب هر مرحله 15درصد مبلغ سرمایه‌گذاری (در هر مرحله تقریباً نیمی از کل نرخ پیش‌بینی بازده سرمایه‌گذاری طرح)، توسط متقاضی مطابق با قرارداد حاضر به حساب عامل واریز می گردد. مرحله اول پرداخت سود بلافاصله پس از واریز مبلغ جمع آوری شده‌ طرح به حساب متقاضی و مرحله دوم در سررسید یکسال، همراه با اصل سرمایه به حساب عامل واریز می‌گردد. این وجوه توسط عامل به حساب سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد. 
 • نکته1: سرمایه‌گذاران سود علی‌الحساب 15درصد سالیانه، پرداختی در مرحله اول این قرارداد را برای انجام امور خیر(کمک هزینه سفر زائرین اربعین) به شرکت سرمایه گذاریهای خارجی ایران به شماره ثبت 138496 و شناسه ملی 10101815789هبه نمودند.
 • نکته2: سرمایه‌گذاران به طور بلاعزل حق واریز این سود به حساب متعلق به شرکت مذکور را به عامل دادند. این سود پس از واریز از سوی متقاضی به حساب عامل، توسط عامل به حساب شرکت مذکور واریز می گردد.
 • نکته3: در صورت اعلام کتبی سرمایه‌گذاران به عامل، واریز سود مرحله دوم به حساب شرکت مذکور نیز امکان‌پذیر است. در صورت عدم اعلام کتبی، الباقی سود در انتهای دوره همراه با اصل سرمایه، پس از واریز از سوی متقاضی به حساب عامل، توسط عامل به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌گردد.
 • نکته4: مسئولیت هزینه کرد مبالغ واریزی مذکور بر عهده شرکت معرفی شده از سوی سرمایه‌گذاران، می‌باشد و عامل و متقاضی هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه ندارند.
 • ◀◀◀حداقل و حدکثر مبلغ سرمایه گذاری حقوقی: نامحدود
 • ◀◀◀روش سرمایه گذاری و سهیم شدن در این امر خیر
 • جهت سرمایه گذاری در طرح و سهیم شدن در این امر خیر، نامه اعلام آمادگی و مبلغ سرمایه گذاری را به آدرس hamafarin.ir@gmail.com ارسال نمایید.
  نمونه نامه درخواست سرمایه گذاری
  پاسخ دهی به سوالات 02142417000 داخلی 129
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید.
 • پس از موفقیت طرح، وجوه جمع آوری شده 1402/06/14 جهت شروع اجرای طرح به حساب متقاضی واریز گردید. این تاریخ ملاک واریز سودهای دوره ای و بازگشت اصل سرمایه می باشد. متقاضی موظف است طبق این تاریخ تعهدات مالی خود را انجام دهد. پس از واریز وجوه سود یا اصل توسط متقاضی به حساب سکو، طبق قرارداد سکو حداکثر تا 2 روز کاری وجوه را به حساب سرمایه گذاران واریز می نماید.
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب میگردند و معاف از مالیات میباشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
هر دوره سود 2,300 تومان
کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.