پاسخ گویی و دریافت نظرات 021-42417000 | 021-91071072
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،شکوفا،صدا و سیما،صندوق نوآوری و شکوفایی،میدون،مسابقه،برنده،کشت،صنعت،مهرگان،اردکانی،فاز،گلخانه،زراعت،باغداری،پرورش،گل،گیاه،کشاورزی
تامین مالی جمعی ، سرمایه گذاری، هم آفرین،بورس، فرابورس،سهام،پول،دلار،طلا،سود،سرمایه،شکوفا،صدا و سیما،صندوق نوآوری و شکوفایی،میدون،مسابقه،برنده،کشت،صنعت،مهرگان،اردکانی،فاز،گلخانه،زراعت،باغداری،پرورش،گل،گیاه،کشاورزی
مبلغ هدف (تومان) 25,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 25,000,000,000
مبلغ هدف (تومان) 25,000,000,000
سرمایه تامین شده (تومان) 25,000,000,000
زمان باقی مانده

در انتظار تایید

پیش بینی سود

42%

پیش بینی سود

42%

علاقه مندان طرح

482 نفر

درصد تامین شده

100%

نام شرکت : کشت و صنعت مهرگان کشت و صنعت مهرگان
وثایق:

اصل سرمایه

اصل سرمایه
مدت طرح: دوازده ماهه دوازده ماهه

تامین سرمایه در گردش لازم جهت تجهیز فاز 1 گلخانه 3.5 هکتاری و کشت محصول

شرکت کشت و صنعت مهرگان جهت طرح تامین سرمایه در گردش لازم جهت تجهیز فاز 1 گلخانه 3.5 هکتاری و کشت محصول، اقدام به انجام تامین مالی از طریق سکوی تامین مالی هم آفرین به مبلغ 250 میلیارد ریال می‌نماید و همچنین پیش بینی بازدهی این طرح برای سرمایه گذار، 42 درصد علی الحساب سالانه خواهد بود. این طرح 12 ماهه می باشد و محصول تولید شده به وکالت از سرمایه گذار ، در بازار به فروش می رسد. متقاضی متعهد به واریز سود و اصل سرمایه در موعدهای مقرر طبق پیوست قرارداد به حساب عامل جهت واریز به حساب سرمایه گذاران است. به منظور شروع و اجرایی شدن جمع آوری وجوه، متقاضی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانک ملی ایران و چک شرکت، بعنوان تضامین طرح به عامل ارائه نموده است.

شرکت کشت و صنعت مهرگان با شناسه ملی: 14008644858 و شماره ثبت: 547757 در تاریخ 1398/07/03 تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت طراحی، ساخت، اجرا و بهره برداری طرح های مربوط به امور کشاورزی اعم از زراعت، باغداری، گلخانه، دامپروری، پرورش طیور، آبزیان و غیره انجام کلیه فعالیت های تجاری و بازرگانی، خرید، فروش، واردات، صادرات، تهیه و تولید، بسته بندی و توزیع کلیه اقلام مجاز بازرگانی و اعطای نمایندگی های داخلی و خارجی و ایجاد شعب در سراسر کشور و خارج از کشور انعقاد قراردادهای تجاری، اداری، صنعتی، تولیدی با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، دولتی، خصوصی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت های تجاری و موسسات غیرتجاری و غیره خرید سهام شرکت ها و مشارکت با سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی مشاوره جهت ارائه خدمات مدیریتی، مهندسی و نظارت بر طرح ها در زمینه موضوع فعالیت شرکت طراحی سیستم های مدیریتی و بازاریابی به منظور سرمایه گذاری های جدید و اجرای طرح های توسعه و تکمیل در زمینه موضوع فعالیت شرکت مشارکت و سرمایه گذاری در زمینه های کشاورزی اعم از زراعت، باغداری، گلخانه، دامپروری، پرورش طیور، آبزیان و غیره اخذ شعبه و نمایندگی از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی میباشد.

همانطور که می دانید هر سرمایه گذاری علاوه بر سود، ریسک هایی را هم در پی دارد. نکته مهم این است که بتوان سرمایه گذاری با سود حداکثری  و ریسک حداقلی داشت. سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی هم­آفرین نیز از این موضوع مستثنی نیست اما سعی کردیم با مدیریت صحیح ریسک، بستری مطمئن و سودآور برای شما فراهم آوریم. لذا برخود واجب می دانیم تا با آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص ریسک های موجود، به شما در انتخاب بهترین فرصت سرمایه گذاری یاری رسانیم.

1-انتخاب طرح؛ اینکه چه طرحی را انتخاب کنیم اولین گام در سرمایه گذاری است. فرصت­های سرمایه گذاری پس از طی مراحل مختلفی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و دستورالعمل های قانونی منطبق بر الزامات شرکت فرابورس، بررسی و ارزیابی شده و در سکوی هم­آفرین به نمایش گذاشته می­شوند. برای این طرح ها گزارش ارزیابی تهیه شده که شما سرمایه گذاران محترم می­توانید با مطالعه آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب و با در نظر گرفتن ریسک­های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

2-اصل و سود علی الحساب سرمایه گذاری؛ چنانچه به هر دلیل سرمایه پذیر نتواند اصل یا سود علی الحساب را پرداخت نماید، ضمانت­نامه و وثایق قرارداد به اجرا گذاشته شده و در کمترین زمان ممکن اصل و سود علی الحساب طرح مذکور پرداخت می­شود. خاطر نشان می­سازد تاخیر در پرداخت اصل یا سود علی الحساب، دارای وجه التزام بوده و به حساب سرمایه گذاران واریز می­گردد.

3-نقدشوندگی؛ با توجه به اینکه بازار ثانویه جهت امکان فروش و یا نقل و انتقال گواهی شراکت توسط فرابورس ایجاد نگردیده است، لذا سرمایه گذار می بایست گواهی شراکت خود را تا پایان طرح نگهداری نماید و امکان نقد نمودن آن پیش از سررسید وجود ندارد. با راه­ اندازی بازار فوق توسط فرابورس امکان فروش و نقل و انتقال به وجود خواهد آمد.

4-پرداخت سود؛ طرح ­ها هر کدام دارای زمانبندی متفاوت پرداخت سود می باشند. پرداخت علی­ الحساب سودها ممکن است ماهانه، دو ماه یکبار، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار یا در سررسید یا .... باشند. لذا سرمایه گذار می بایست در قسمت اطلاعات طرح به زمان­بندی پرداخت سود دقت نمایند. خاطر نشان می­سازد طبق دستورالعمل، عامل حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت وجوه سود از سرمایه پذیر، نسبت به کارپردازی وجوه دریافتی از سرمایه پذیر و واریز به حساب سرمایه گذاران اقدام می نماید.

5-تنوع در سبد سرمایه گذاری؛ این موضوع می­تواند به کاهش ریسک تمرکز در یک طرح کمک نماید. لذا در دانش مالی و سرمایه گذاری توصیه به سبد سرمایه گذاری شده است.

تذکر:

1-گزارش ارزیابی ارائه شده در سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی مطابق ماده25دستورالعمل تامین مالی جمعی می باشد و به هیچ عنوان جنبه توصیه ندارد.

2-امتیازدهی سنجش شده در گزارش ارزیابی براساس اعتبارسنجی داخلی سکوی هم آفرین بوده و به هیچ عنوان رتبه اعتباری و یا درجه بندی ریسک نمی باشد.

3-هر چند اصل سرمایه در طرح های دارای ضمانت نامه تضمین گردیده است ولی وجود تاخیر در واریز اصل و سود محتمل خواهد بود.

4-بدیهی است سرمایه­ گذاری در طرح­های سکوی هم­ آفرین به معنای مطالعه و پذیرش قوانین سکو و بیانیه ریسک می­باشد.

 

تامین سرمایه در گردش لازم جهت تجهیز فاز 1 گلخانه 3.5 هکتاری و کشت محصول

 • موضوع تامین مالی جمعی: تامین سرمایه در گردش لازم جهت تجهیز فاز 1 گلخانه 3.5 هکتاری و کشت محصول
 • نماد طرح: همآفرکشت
 • سرمایه مورد نیاز: 25,000,000,000 تومان
 • پیش بینی میزان سود: 42% سالیانه
 • زمان پرداخت سود: هر 6 ماه
 • مدت زمان اجرای طرح: دوازده ماهه
 • تسویه/بازپرداخت اصل سرمایه: در پایان طرح
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 100,000 تومان
 • حداکثر مبلغ سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی: 1,250,000,000 تومان
 • مشاهده گزارش ارزیابی
 • مشاهده قرارداد سرمایه گذاری
 • متقاضی موظف است متناسب با پیشرفت طرح گزارشات مالی را به عامل ارائه نماید. 
 • پس از تکمیل دوره جمع آوری سرمایه و موفقیت طرح، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه گذاران ​گواهی شراکت صادر می نماید. این گواهی در پروفایل سرمایه گذاران در سکوی هم آفرین قابل دریافت می باشد.
 • گواهی شراکت طرح های سکوی تامین مالی جمعی هم آفرین اوراق بهادار محسوب می گردند و معاف از مالیات می باشند.
مبلغ پرداختی 100,000 تومان
پیش بینی هر دوره سود 2,300 تومان
پیش بینی کل سود 28,000 تومان
برای ثبت نظر, لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.